DLC za darmo!!!!


SCS Software po raz kolejny daje możliwość zdobycia DLC zupełnie za darmo :D. Tym DLC są malowania z okazji Halloween i dotyczy American Truck Simulator, drugiego dziecka firmy dotyczącego zasiadania za sterami ciężarówek :). Więc śpieszcie się i spełnijcie warunki, które stawia firma a DLC będzie wasze :D.

WIĘCEJ NA BLOGU SCS SOFTWARE: http://blog.scssoft.com/2016/10/halloween-giveaway.html


Ale również fani Euro Truck Simulator nie zostali zapomniani przez SCS Software :). Do DLC Halloween Paint Jobs Pack zostały dodane dwa malowania :P.

Read More ETS2

Nowy w ekipie :D

Dnia 23.10.2016 odbyła się jazda rekrutacyjna naszego nowego kolegi Mariana Kaczki :P. Nieco zwariowana była ta rekrutacyjna jazda :D. Chyba wszyscy obecni choć przez chwilę jechali za naszym nowym Rekrutem :), i wszyscy pozytywnie ocenili jazdę Mariana. Jednym słowem szefostwo nie mogło nie przyjąć w szeregi firmy nowego kolegi :D. Wielki plus dla Ciebie Marian, że dałeś radę mimo tego co się działo tego wieczoru :D. W imieniu swoim i firmy życzę Ci wielu kilometrów na liczniku i dobrej zabawy :).

SZEROKOŚCI MARIAN :D!!!!!!!! 


WIĘCEJ ZDJĘĆ: http://www.hdsgaming.pl/?page_id=3018

Read More ETS2

Spontaniczny Konwój vol 27 :)

27 edycja Spontanicznego Konwoju za nami :). Z moich odczuć oraz opinii niektórych osób bo wszystkie się nie wypowiadały :P, konwój można zaliczyć do udanych :). Bardzo miło, że kolejny konwój się podobał :). Było sporo osób i  w związku z czym bardzo dziękuje wszystkim za przyjście, szczególnie firmie SkyLine za liczną obecność. Wiem, że chłopakom dawała się już we znaki długa trasa :D. Ale na tym polega Spontaniczny Konwój, jeździmy aż do ostatniego chętnego :P. Jednak myślę, że nie było problemu gdy dostaliśmy informacje, żeby zrobić przerwę czy po prostu gdzieś stanąć, żebyście mogli skończyć konwój :). Najbardziej wytrwały okazał się nasz kierowca Kosmo :P. Krótko mówiąc była fajna atmosfera i zabawa, i oby było więcej takich konwoji tego życzę Wam wszystkim i sobie :D. Szerokości :D. Jeszcze parę zdjęć. Więcej zdjęć do obejrzenia na naszej stronie w galerii, serdecznie zapraszam :). 

Jest również parę zdjęć naszego kolegi z firmy, Kosmo dzięki za zdjęcia :).Read More ETS2

Konwój ostatniej chwili :D

Dnia 16.07.2016 (sobota) odbył się konwój organizowany przez Spontaniczne Konwoje :). Przez jednych nazywany Spontanicznym Konwojem i w sumie trafnie :). Bo od początku do końca był ten konwój organizowany spontanicznie, po prostu wpadł nam taki pomysł i został on wcielony w życie :D. Jednak nie była to główna edycja Spontanicznych Konwoji i stąd moja mała sprzeczka z jednym z gości za co przepraszam :), mam nadzieję, że będzie mi wybaczone :P. Przeze mnie konwój ten nazywany był konwojem ostatniej chwili, bo dosłownie było o nim powiedziane w ostatniej chwili i nie tylko Wam ale również kierowcom firmy HDS :). Jeśli chodzi o sam konwój, według mnie mimo, że odbył się w skromnym składzie był udany :). I nie chodzi tu o stronę organizacyjną bo tego nie mogę oceniać od tego jesteście Wy :). Lecz chodzi mi o atmosferę i zabawę, którą tworzycie Wy, zarówno kierowcy HDS jak i kierowcy z innych firm, i z zewnątrz :). Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli: RyKoxPompa, mniamek (jeśli pomyliłam nik to przepraszam :)), firmie Girteka Logistics, oraz szczególne podziękowania dla kierowców firmy HDS :). Na pierwszym zdjęciu nasz zmęczony tego dnia pilot Matthew ;D.

SZEROKOŚCI :D.WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII :D.

Read More ETS2

Gяizzly :D

Dnia 14.07.2016 do naszej firmy dołączył nowy kierowca Gяizzly :). Jazdę testową przeprowadzili KasikPl oraz PiwowarekPl jednym słowem sami prezesi :D. A tak naprawdę z tej jazdy testowej zrobił się nam mini konwój :D. Ale nasz nowy rekrut bo muszę wam zdradzić, że Gяizzly został przyjęty w nasze szeregi i radzi sobie świetnie :), wcale nie był zestresowany, a przynajmniej nie dawał tego po sobie poznać :P. Witamy w firmie Gяizzly, mamy nadzieję, że się u nas spodoba i zostaniesz na długo :).
SZEROKOŚCI :D.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII :D.

Read More ETS2

Spontaniczny Konwój vol 26

SPONTANICZNY KONWÓJ VOL 26

Już w tą sobotę tj. 2.07.2016 odbędzie się długo oczekiwany Spontaniczny Konwój :D.

Konwój ten będzie jak stare dobre Spontany :D, bez trasy :D. Trasa będzie słodką tajemnicą prowadzącego konwój oraz organizatorów konwoju :P. Serdecznie zapraszam na konwój i życzę sobie, i wam dobrej zabawy :D.

Więcej info o konwoju: https://www.facebook.com/events/898529423609211/

Read More ETS2

Konwój Firmowy (25.06.2016)

Konwój Firmowy 😀

25.06.2016 obył się nasz Firmowy Konwój, organizowany i prowadzony przez naszego zwariowanego pilota Matthew :D.

Oto i on 😛

Mimo, że nie przybyło nas wielu i było strasznie gorąco tego wieczoru, i niektórym sprzęt nie wytrzymał :P, dzięki Matthew za zorganizowanie konwoju. I czekamy na więcej :D.

Jeszcze parę zdjęć:

Read More ETS2

Sauron – nowy nabytek :P

Dnia 17.05.2016 odbyła się jazda testowa nowego rekruta o niku Sauron :). Jazdę przeprowadził nasz stary, lekko niezrównoważony kierowca apostou! :D. Mam nadzieje, że nasz nowy kolega nie będzie żałował swojego wyboru :). W imieniu całej firmy HDS życzę Ci Sauron dużo kilometrów i pierwszych miejsc w rankingu :).

SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI SAURON!!!!!


Read More ETS2

Nowy rekrut :D.

Dzisiaj odbyła się jazda rekrutacyjna Kosmo Tirowca :P. Jazdę prowadził nasz szefunio Piwowarek i zakończyła się ona pozytywnie :D. Ja od siebie i od firmy życzę naszemu nowemu rekrutowi dużo kilometrów, bezawaryjnych ciężarówek i dobrej zabawy w gronie naszych kierowców oraz mam nadzieje że w przyszłości będę mogła mówić o Kosmo Tirowcu również jako kierowcy HDS :D.

SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI KOSMO :P.

Read More ETS2

Nowa Galeria

Witam, zapraszam w imieniu firmy HDS i jej kierowców do naszej nowej galerii :D. Możemy ją zobaczyć o tam na górze :D.

A tu na dole parę zdjęć na zachętę :). 

Read More ETS2