Zapraszamy

Zapraszamy

Jesteśmy miłośnikami gier samochodowych Read More

Chcesz do nas dołączyć

Chcesz do nas dołączyć

Zarejestruj się na naszym forum Read More

Organizujemy Konwoje

Organizujemy Konwoje

Jesteśmy Twórcami Spontanicznych Konwojów Read More

Spotkaj nas w sieci

Spotkaj nas w sieci

Posiadamy własny serwer TS3 Read More

 

Category ETS2

DLC za darmo!!!!


SCS Software po raz kolejny daje możliwość zdobycia DLC zupełnie za darmo :D. Tym DLC są malowania z okazji Halloween i dotyczy American Truck Simulator, drugiego dziecka firmy dotyczącego zasiadania za sterami ciężarówek :). Więc śpieszcie się i spełnijcie warunki, które stawia firma a DLC będzie wasze :D.

WIĘCEJ NA BLOGU SCS SOFTWARE: http://blog.scssoft.com/2016/10/halloween-giveaway.html


Ale również fani Euro Truck Simulator nie zostali zapomniani przez SCS Software :). Do DLC Halloween Paint Jobs Pack zostały dodane dwa malowania :P.

Read More

Nowy w ekipie :D

Dnia 23.10.2016 odbyła się jazda rekrutacyjna naszego nowego kolegi Mariana Kaczki :P. Nieco zwariowana była ta rekrutacyjna jazda :D. Chyba wszyscy obecni choć przez chwilę jechali za naszym nowym Rekrutem :), i wszyscy pozytywnie ocenili jazdę Mariana. Jednym słowem szefostwo nie mogło nie przyjąć w szeregi firmy nowego kolegi :D. Wielki plus dla Ciebie Marian, że dałeś radę mimo tego co się działo tego wieczoru :D. W imieniu swoim i firmy życzę Ci wielu kilometrów na liczniku i dobrej zabawy :).

SZEROKOŚCI MARIAN :D!!!!!!!! 


WIĘCEJ ZDJĘĆ: http://www.hdsgaming.pl/?page_id=3018

Read More

Spontaniczny Konwój vol 27 :)

27 edycja Spontanicznego Konwoju za nami :). Z moich odczuć oraz opinii niektórych osób bo wszystkie się nie wypowiadały :P, konwój można zaliczyć do udanych :). Bardzo miło, że kolejny konwój się podobał :). Było sporo osób i  w związku z czym bardzo dziękuje wszystkim za przyjście, szczególnie firmie SkyLine za liczną obecność. Wiem, że chłopakom dawała się już we znaki długa trasa :D. Ale na tym polega Spontaniczny Konwój, jeździmy aż do ostatniego chętnego :P. Jednak myślę, że nie było problemu gdy dostaliśmy informacje, żeby zrobić przerwę czy po prostu gdzieś stanąć, żebyście mogli skończyć konwój :). Najbardziej wytrwały okazał się nasz kierowca Kosmo :P. Krótko mówiąc była fajna atmosfera i zabawa, i oby było więcej takich konwoji tego życzę Wam wszystkim i sobie :D. Szerokości :D. Jeszcze parę zdjęć. Więcej zdjęć do obejrzenia na naszej stronie w galerii, serdecznie zapraszam :). 

Jest również parę zdjęć naszego kolegi z firmy, Kosmo dzięki za zdjęcia :).Read More

Konwój ostatniej chwili :D

Dnia 16.07.2016 (sobota) odbył się konwój organizowany przez Spontaniczne Konwoje :). Przez jednych nazywany Spontanicznym Konwojem i w sumie trafnie :). Bo od początku do końca był ten konwój organizowany spontanicznie, po prostu wpadł nam taki pomysł i został on wcielony w życie :D. Jednak nie była to główna edycja Spontanicznych Konwoji i stąd moja mała sprzeczka z jednym z gości za co przepraszam :), mam nadzieję, że będzie mi wybaczone :P. Przeze mnie konwój ten nazywany był konwojem ostatniej chwili, bo dosłownie było o nim powiedziane w ostatniej chwili i nie tylko Wam ale również kierowcom firmy HDS :). Jeśli chodzi o sam konwój, według mnie mimo, że odbył się w skromnym składzie był udany :). I nie chodzi tu o stronę organizacyjną bo tego nie mogę oceniać od tego jesteście Wy :). Lecz chodzi mi o atmosferę i zabawę, którą tworzycie Wy, zarówno kierowcy HDS jak i kierowcy z innych firm, i z zewnątrz :). Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli: RyKoxPompa, mniamek (jeśli pomyliłam nik to przepraszam :)), firmie Girteka Logistics, oraz szczególne podziękowania dla kierowców firmy HDS :). Na pierwszym zdjęciu nasz zmęczony tego dnia pilot Matthew ;D.

SZEROKOŚCI :D.WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII :D.

Read More

Gяizzly :D

Dnia 14.07.2016 do naszej firmy dołączył nowy kierowca Gяizzly :). Jazdę testową przeprowadzili KasikPl oraz PiwowarekPl jednym słowem sami prezesi :D. A tak naprawdę z tej jazdy testowej zrobił się nam mini konwój :D. Ale nasz nowy rekrut bo muszę wam zdradzić, że Gяizzly został przyjęty w nasze szeregi i radzi sobie świetnie :), wcale nie był zestresowany, a przynajmniej nie dawał tego po sobie poznać :P. Witamy w firmie Gяizzly, mamy nadzieję, że się u nas spodoba i zostaniesz na długo :).
SZEROKOŚCI :D.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII :D.

Read More

Spontaniczny Konwój vol 26

SPONTANICZNY KONWÓJ VOL 26

Już w tą sobotę tj. 2.07.2016 odbędzie się długo oczekiwany Spontaniczny Konwój :D.

Konwój ten będzie jak stare dobre Spontany :D, bez trasy :D. Trasa będzie słodką tajemnicą prowadzącego konwój oraz organizatorów konwoju :P. Serdecznie zapraszam na konwój i życzę sobie, i wam dobrej zabawy :D.

Więcej info o konwoju: https://www.facebook.com/events/898529423609211/

Read More

Konwój Firmowy (25.06.2016)

Konwój Firmowy 😀

25.06.2016 obył się nasz Firmowy Konwój, organizowany i prowadzony przez naszego zwariowanego pilota Matthew :D.

Oto i on 😛

Mimo, że nie przybyło nas wielu i było strasznie gorąco tego wieczoru, i niektórym sprzęt nie wytrzymał :P, dzięki Matthew za zorganizowanie konwoju. I czekamy na więcej :D.

Jeszcze parę zdjęć:

Read More

Sauron – nowy nabytek :P

Dnia 17.05.2016 odbyła się jazda testowa nowego rekruta o niku Sauron :). Jazdę przeprowadził nasz stary, lekko niezrównoważony kierowca apostou! :D. Mam nadzieje, że nasz nowy kolega nie będzie żałował swojego wyboru :). W imieniu całej firmy HDS życzę Ci Sauron dużo kilometrów i pierwszych miejsc w rankingu :).

SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI SAURON!!!!!


Read More

Nowy rekrut :D.

Dzisiaj odbyła się jazda rekrutacyjna Kosmo Tirowca :P. Jazdę prowadził nasz szefunio Piwowarek i zakończyła się ona pozytywnie :D. Ja od siebie i od firmy życzę naszemu nowemu rekrutowi dużo kilometrów, bezawaryjnych ciężarówek i dobrej zabawy w gronie naszych kierowców oraz mam nadzieje że w przyszłości będę mogła mówić o Kosmo Tirowcu również jako kierowcy HDS :D.

SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI KOSMO :P.

Read More

Nowa Galeria

Witam, zapraszam w imieniu firmy HDS i jej kierowców do naszej nowej galerii :D. Możemy ją zobaczyć o tam na górze :D.

A tu na dole parę zdjęć na zachętę :). 

Read More